Faq

Pytania ogólne

Masz wątpliwości? Przeczytaj te informacje. Jeśli będziesz miał dalej wątpliwości prosimy o kontakt.

1. Kiedy nowe pytania?

Pytania maturalne oraz dla szkół podstawowych dodajemy jak tylko jest to możliwe - prosimy sprawdzać na bieżąco. Pytania zawodowe dodajemy do bazy zaraz po ich publikacji.

2. Jestem nauczycielem jak mogę się zapisać?

Dyrektorzy szkół otrzymują specjalny link, który wystarczy otworzyć by się zarejestrować. Jeśli szkoła nie posiada tego adresu to należy skontaktować się z nami poprzez zakładkę kontakt. Odpowiemy na wszystkie pytania i prześlemy Państwu link aktywacyjny. Profil ten daje możliwość obserwacji statystyk dotyczących uczniów.

3. Co oznacza – znam to?

Każde pytanie pojawia się tak długo aż użytkownik nie odpowie na nie 3 razy poprawnie, dlaczego? Ponieważ jeśli np. z geografii odpowiedziałbyś na pytanie (Co jest stolicą Hiszpanii. Odp. Madryt) trzy razy poprawnie. To czy znasz już tą odpowiedź? Zapewne tak, ponieważ jest to zgodne z biologią człowieka czyli naturalnym rytmem uczenia.

4. Czy to koniec tego projektu?

Nie, projekt ten będzie rozwijany jednak o szczegółach będziemy informować w przyszłości. Wszystkie projekty Eduto mają za zadanie wspomagać nauczycieli oraz uczniów.

5. Kto tworzył pytania?

Nauczyciele, którzy, na co dzień pracują w szkołach i przygotowują uczniów do egzaminów oraz zawodów. Nauczyciel, którzy układali pytania są fachowcami w swoich branżach. Pytania są dostosowane do najnowszej podstawy programowej. Do Eduto zawodowe zostały dodane pytania z ubiegłych lat z poszczególnych kwalifikacji.

6. Oceny za granie?

Pytania są dostosowane do podstawy programowej szkoły średniej więc nauczyciel może wpisać ocenę za rozwiązane testy.